Сучасний викладач має бути не лише професіоналом у своїй справі, але й всебічно розвиненою особою. У цьому сенсі величезного значення набуває процес наближення викладачів до ідеалів сучасної та класичної культури. Відвідуючи музичні та мистецькі заходи, викладачі мають можливість підвищити свій культурний рівень та  приділити  увагу культурно-масовій роботі зі студентською молоддю, її естетичному вихованню.

З цією метою співробітники енергетичного факультету побували на концерті одного з найвеличніших рок-музикантів Kena Hensley, який  є автором найкращих пісень відомого гурту Uriah Heep.

Як відомо, Ken Hensley прийшов в групу Uriah Heep в далекому 1969 році. Вже зовсім скоро, Ken придбав заслужений авторитет в групі і став натхненником ідей, які він приносив в студію для запису нових пісень. Майже всі відомі хіти групи Uriah Heep були написані  саме ним. Зараз багато критиків, та і просто прихильників називають найуспішнішим часом групи Uriah Heep саме той період золотого десятиліття, коли у складі групи був Ken Hensley. Безумовно, він вніс великий вклад у розвиток групи,  створення нових пісень і його творчий потенціал просували групу на світовій рок сцені.

Концерт проходив в камерній, майже домашній, обстановці – затишному залі БК «Дніпроспецсталь» м. Запоріжжя. На сцені Кеn знаходився не один, його супроводжувала вокальна група з двох голосів і струнний квартет. Чотири музичних інструменти і два голоси внесли не тільки яскраві та цікаві штрихи й відтінки у виконувані твори, а й додали в них емоційності. Легенда рока порадував своїх прихильників програмою з нового альбому «Rare&Timeless» та своїми загальновідомими класичними хітами часів Uriah Heep. Серед них – Free Мe, The Wizard, Wise Man, Rain, July Morning, Lady In Black. Це були, дійсно, твори, що пройшли випробування часом. Кожний з них має свою історію. Під час перерви між піснями Кеn спілкувався з глядачами. Для цього в залі встановили мікрофони, щоб усі охочі могли поставити йому питання прямо під час концерту. Ken Hensley виявився дуже простою і відкритою людиною. Після концерту, який пройшов в душевній атмосфері, кожен охочий отримав автограф і спільне фото.

доц. каф. ЕТіТП  В.Б. Гулевський