2 червня 2017 року викладачі кафедри рослинництва ТДАТУ  Єременко О.А., Золотухіна З.В., Кліпакова Ю.О., Веренчук А.О. та проректор з НВД Євтушенко О.Г. відвідали День поля з питань вирощування озимих і ярих зернових та технічних сільськогосподарських культур на зрошуваних і неполивних землях, який проходив на базі Інституту зрошуваного землеробства НААН (м. Херсон).

На даному заході були присутні представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Національної академії аграрних наук; Херсонської обласної державної адміністрації; Департаментів агропромислового розвитку Херсонської, Миколаївської, Одеської, Запорізької і Дніпропетровської областей; обласних і районних державних адміністрацій; громадські спілки, власники сільгосппідприємств та фермерських господарств, менеджери українських та іноземних компаній, вчені наукових установ України, ректори та науково-педагогічні працівники Миколаївського національного аграрного університету і Херсонського державного аграрного університету.

Присутні мали змогу ознайомитись із сучасними досягненнями наукових установ в галузі селекції пшениці, ячменю, кукурудзи, сої, гороху, льону олійного, сафлору, соняшнику, а також з інноваційними технологіями їх вирощування. Крім того, учасники Дня поля оглянули демонстраційні ділянки із малопоширеними, але перспективними бобовими культурами, такими як нут, сочевиця і квасоля.

У рамках даного заходу відбулося урочисте відкриття універсального насіннєвого заводу, який характеризується низьким травмуванням насіння під час калібрування і тому дає можливість підготувати високоякісний посівний матеріал.

День поля, організований співробітниками Інституту зрошуваного землеробства НААН, виявися дуже насиченим і цікавим як для аграріїв, так і для науковців.

Викладач кафедри рослинництва

Золотухіна З.В.