З нагоди 90-річчя Харківського національного університету будівництва та архітектури відбувся  ІХ Всеукраїнський науко-практичний семінар «Методи підвищення ресурсу міських інженерних інфраструктур».

Його учасниками стали: в.о. зав. кафедри геоекології і землеустрою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Сергій Мовчан, ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев, Президент Українського національного комітету міжнародної торгової палати (ICC UKRAINE) (м. Київ), Володимир Щелкунов, голова Запорізького регіонального представництва Українського національного комітету міжнародної торгової палати (ICC UKRAINE) (м. Запоріжжя) Олександр Андріанов та фінансовий директор товариства з обмеженою відповідальністю «САВ КОМПЛЕК» (м. Запоріжжя) Олександр Бережецький.

На семінарі була представлена доповідь на тему «Дослід та результати використання технології безреагентної електронної водопідготовки в промисловості та комунальному секторі».

Розглянуто переваги практичного використання безреагентної електронної підготовки та використання води в системах оборотного тепловодопостачання промислових підприємствах країни та наведенно практичні приклади застосування у різних сферах.

Представлено результати останніх випробувань, у тому числі, на теплообмінниках охолодження дистиляту виробничого підприємства «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ».

За результатами науко-практичного семінару опубліковано тези доповідей:

Кюрчев В.М. Опит та результати використання технології безреагентної електронної водопідготовки в промисловості та комунальному секторі / В.М. Кюрчев, С.І. Мовчан, О.А. Андріанов, В.І. Щелкунов, О.В. Бережецький // Матеріали ІХ Всеукраїнського наукового семінару «Методи підвищення ресурсу міських інженерних інфраструктур» ХНУБА 20-21 жовтня 2020 р., Харків, 2020. – С. 11-13.

Кафедра геоекології та землеустрою