Викладачі кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» ФЕБ взяли активну участь в роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи фінансового забезпечення аграрного сектору: вітчизняний та зарубіжний досвід», яка проводилась з нагоди 25-річчя заснування кафедри фінансів Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ).

Конференція проходила за участю та підтримки наступних організаторів: Міністерства освіти і науки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Інституту економічних досліджень (Словаччина), Університету Яна Кохановського (Польща), Університету «Проф. Д-ра Асен Златаров» (Болгарія), Білоруського торгово-економічного університету споживчої кооперації (Білорусь), Латвійського сільськогосподарського університету (Латвія), Аграрного університету Молдови (Молдова), Хмельницького національного університету, Національного університету харчових технологій, Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, Вінницького національного аграрного університету, Криворізького економічного інституту ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана», кафедри фінансів НУБіП України.

Тематичні напрями роботи конференції – це перш за все сучасні проблеми та тенденції розвитку фінансової системи України; перспективи фінансового забезпечення інвестиційних процесів в аграрному секторі економіки України; управління фінансами суб’єктів підприємництва: проблеми теорії та практики. Ще одне важливе питання розглянуте на конференції – проблеми та перспективи організації та управління фінансовою безпекою аграрних суб’єктів господарювання.

Загалом у конференції взяли участь 41 вітчизняний і закордонний вищий навчальний заклад та 154 науковці з 7 країн світу (Україна, Білорусь, Молдова, Болгарія, Латвія, Польща, Словаччина). Гідно представили Таврійський державний агротехнологічний університет зав. кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» к.е.н., доцент Яцух О.О., з доповіддю на тему: «Домінанти фінансового забезпечення діяльності сільськогосподарських підприємств» та д.е.н., професор Трусова Н.В., тема доповіді якої – «Реалізація фінансового потенціалу суб’єктів господарювання аграрної галузі».

Всі теми, підняті на конференції викликали жваве обговорення та велику кількість запитань, на які кожен міг отримати відповідь під час конференції. Головною особливістю конференції стала участь у ній не лише представників багатьох українських навчальних закладів, а й закордонних університетів.

Прес-служба ТДАТУ