69539861_2589249601105293_7949095316471414784_o4 вересня у Запорізькій торгово-промисловій палаті стартувало навчання у бізнес-школі для аграріїв «AgroSchool». Захід організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, основаним на базі Запорізької ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи #EU4Business Європейського Союзу.

Тема першого модулю – «Впровадження на підприємствах системи НАССР: практичні аспекти». Запрошений експерт агрошколи – Олеся Прісс, доктор технічних наук, професор, завідувачка кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Таврійського державного агротехнологічного університету:«НАССР – це система, що дозволяє виробляти безпечну харчову продукцію і мати змогу це довести. Українському виробнику не варто боятися цієї системи! Варто впровадити і отримати свою вигоду».

 Серед переваг впровадження НАССР (стає обов’язковим вже з 20 вересня 2019 року) – можливість збільшити доходи чи знайти інвестора на вигідних умовах, вихід на нові ринки збуту, зменшення втрат, пов’язаних із відкликанням продукції, штрафними санкціями і судовими позовами.

Учасники «AgroSchool»  – провідні фахівці та керівники харчових та переробних виробництв Запорізької області.

Учасник «AgroSchool» Володимир Пікалов, керівник виробництва – розпорядник ТОВ «Лакомка 2010»:

«На нашому виробництві вже діє система НАССР, але для того, щоб рухатися далі, розуміти всі нюанси у безпеці харчових продуктів – сьогоднішній тренінг дуже корисний. Вже є ідеї по запровадженню інновацій».

Учасник «AgroSchool» Наталія Славська, заступник директора ТОВ «Новополтавка»: «Наше підприємство займається первинною переробкою зерна, виготовляємо борошно, крупи. Наразі знаходимося у процесі впровадження НАССР. Думаю, цей тренінг дуже допоможе нам на цьому шляху».

Як повідомляють представники Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, загалом навчання в «AgroSchool» передбачає чотири тематичні модулі: на черзі – тема фінансових інструментів для розвитку агробізнесу у жовтні, дослідження ринків збуту – у листопаді, ІТ-технології для сільгоспвиробництва – у грудні.

Формат заходу передбачає також індивідуальні консультації з тваринництва, рослинництва, ягідництва та інших напрямів сільського господарства.

Відділ інформації та аналітики ЦІТІС

За матеріалами сайту Запорізької промислової палати