оскарУ Науково-методичному центрі вищої та фахової передвищої освіти відбулася Всеукраїнська наукова конференція “Фахова передвища і професійна освіта: теорія, методика, практика”.

В рамках конференції підписано Меморандум про співпрацю між Національною академією педагогічних наук України та нагородження переможців конкурсу “Педагогічний ОСКАР –2020”. Серед переможців ОСКАРу – викладачі ВСП Василівського і Ногайського фахових коледжів ТДАТУ.

Викладач-методист, в.о. заступника директора з навчальної роботи ВСП «Василівський фаховий коледж ТДАТУ» Володимир Тирон став переможцем конкурсу педагогічної майстерності в номінації “Інноваційний досвід роботи викладача”. Методична розробка «Цікава зарубіжка» принесла йому перемогу у цій номінації.

Наталія Косенчук, викладач ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ» стала переможницею у номінації «Сучасний навчально-методичний посібник». За підготовку посібника «Технологія зберігання і переробки продукції рослинництва» вона отримала ОСКАР.

Вітаємо викладачів – переможців конкурсу “ПЕДАГОГІЧНИЙ ОСКАР-2020”.

Ольга Білоцька,
відділ інформації та аналітики ЦІТІС