3-го березня 2018 року факультет економіки та бізнесу вітав своїх випускників із врученням дипломів магістра.

Дівчата та хлопці надягали мантії, фотографувалися, хвилювалися та чекали урочистої частини. Ректор ТДАТУ д.т.н., професор, член-кориспондент  Кюрчев Володимир Миколайович та декан факультету к.е.н., доцент Карман Сергій Вікторович виступали з промовами перед вже колишніми студентами. Потім відбулося урочисте вручення магістерських дипломів. Обов’язковою складовою свята була промова випускника. Цю почесну місію виконала відмінниця навчання, дівчина з активною життєвою позицією, яка протягом майже шести років приймала найактивнішу участь в усіх видах діяльності факультету та університету – Олена Ганжа. Це були й слова подяки, й підсумки всього періоду навчання, й сум через закінчення студентських років.

Декан факультету к.е.н., доцент Карман Сергій Вікторович та заступник декана факультету з ОВР Васильченко Олена Олегівна відзначили кращих випускників, які безпосередньо брали участь у поза навчальній діяльності факультету та університету. Почесними грамотами та подарунками були нагороджені Віктор Золотухін, Артем Рубан, Дмитро Мікулін, Павло Москаленко, Олександр Йолкін, Юлія Цемашко, Роман Зануда, Єлизавета Бойко, Євгенія Швігл, Лілія Меняйло.

Кульмінацією заключної частини свята було привітання найкращих, найактивніших, самих-самих – тих, хто здійснили вагомий внесок у підвищення іміджу факультету та університету. Олена Ганжа, Олександра Кондратюк, Назар Андропов та Олександр Арабаджийський – ці імена золотими буквами викарбувані в історії факультету!

Факультет щиро дякує їм за роботу і бажає не зупинятися на досягнутому, а постійно йти вперед до нових перемог!!!

Цього року факультет економіки та бізнесу випустив 78 магістрів, 27 з яких отримали дипломи з відзнакою.

Бажаємо усім випускникам успіхів у майбутньому! Нехай ті знання, що ви отримали в університеті допоможуть стати найкращими фахівцями у своїй справі!!!