Нещодавно випускниця ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ» Олена Вікторівна Сичова відвідала рідний навчальний заклад. Зараз вона працює головним технологом  ТОВ «Миколаївський коньячний завод». В читальному залі коледжу зібралися студенти спеціальностей 181 «Харчові технології» і 133 «Галузеве машинобудування».

Під час зустрічі Олена Вікторівна з душевною теплотою згадала роки свого навчання та викладачів, які змогли закохати її у професію, яка згодом стала сенсом її життя. Олена Сичова розповіла про реалії виноробства України, особливості праці на сучасному виноробному підприємстві. Згадала випускниця і про те, як студенти Бердянського коледжу проходили практику на ТОВ «Миколаївський коньячний завод».

Наприкінці свого візиту до рідного навчального закладу Олена Вікторівна зазначила, що сьогодні професії технолога і механіка дуже затребувані на ринку праці і запросила студентів на практику, а в подальшому на роботу за фахом.

Олена Вікторівна побажала студентам наснаги, творчих здобутків та реалізації свого потенціалу в майбутньому професійному житті!

За матеріалами: ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»