У рамках проведення «Місячника профорієнтації» 16 березня 2018 року Таврійський державний агротехнологічний університет взяв участь в акції «Випускник 2018» Кам’янсько-Дніпровської філії Запорізького обласного центру зайнятості.

Наш університет представили к.т.н., доцент О.В. Болтянський та студентка факультету агротехнологій та екології Анастасія Злоєдова.

Захід відкрив директор Кам’янко-Дніпровської філії Запорізького обласного центру зайнятості Михайло Юхно. Він закликав не бігти за модою, а враховувати ті спеціальності, які сьогодні потрібні на ринку праці і наголосив що правильно обрана спеціальність чи професія – це запорука вашого успішного майбутнього!

Під час зустрічі Болтянський О.В. докладно розповів про наш університет, виховну роботу, особливості навчання, закордонні практики, військову підготовку. Присутнім продемонстрували відеоролики про студентське життя. Усі бажаючі отримали рекламно-інформаційну продукцію (буклети про університет та спеціальності, програми закордонних практик тощо). Анастасія змістовно розповіли про досягнення в навчанні, і можливості реалізації своїх прагнень в стінах університету.

У заході взяло участь більше 70 учнів 11 класів.

Тільки в результаті цілеспрямованої профорієнтаційної роботи ми зможемо сформувати у випускників навчальних закладів регіону інтерес до здобуття вищої освіти з урахуванням умінь, навичок та співвіднести особисті якості з вимогами, що пред’являються до обраної спеціальності і розкрити можливості її здобуття в Таврійському державному агротехнологічному університеті.

Інформаційний супровід: кафедра «Мобільні енергетичні засоби», відділ профорієнтації та довузівської підготовки.