За ініціативою районних центрів зайнятості Запорізької області Таврійський державний агротехнологічний університет щорічно запрошують до участі в проведенні акції «Випускник».

У Василівському районному центрі зайнятості 14 березня 2018 року проходила акція «Випускник – 2018 року».

У заході взяли участь 12 навчальних закладів області: ДНЗ «Мелітопольське училище культури», ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей»; ДНЗ «Василівський професійний ліцей», ДНЗ «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей», ДНЗ «Запорізьке вище машинобудівне училище №27», ДНЗ « Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», ДНЗ «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту», ВСП «Василівський коледж ТДАТУ», Дніпрорудненський індустріальний технікум, Запорізька державна інженерна академія, Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького.

Наш університет за підтримки факультету інженерії та комп’ютерних технологій представили начальник відділу профорієнтації та довузівської підготовки (ВПДП) Циновська Тетяна Томашівна, методист відділу ПДП Спірінцева Олена Петрівна, студентка 4-го курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Діана Бартиш і магістр спеціальності «Агрономія» Алексеєв Сергій.

Розпочався захід зі вступного слова директора Василівського районного центру зайнятості Грушко Олени Дмитрівни, яка побажала присутнім школярам вдалого професійного вибору, а представникам навчальних закладів – обдарованих вступників, які поповнять їх студентські та учнівські лави.

Під час зустрічі наша студентська молодь докладно розповіла про університет, виховну роботу, особливості навчання, закордонні практики, військову підготовку. Студентка Діана Бартиш звернула увагу на широкий спектр шляхів самореалізації в університеті та на власному прикладі надала аргументи щодо доцільності і переваг навчання у Таврійському державному агротехнологічному університеті. Коли голова сектору профорієнтації університету Алексеєв Сергій заспівав сучасну молодіжну пісню йому емоційно підспівувала присутня молодь.

Відділ профорієнтації та довузівської підготовки за постійною участю факультетів університету сприяють формуванню у учнівської молоді особистого ставлення до майбутньої професії, розширенню знань про спеціальності, що користуються попитом на регіональному ринку праці.

О.П. Спірінцева

методист відділу ПДП