Минулого тижня у м. Кам’янка-Дніпровка був проведений захід «Випускник-2019».

На цьому заході з презентацією «ТДАТУ- лідер вищої освіти» прийняла  участь мобільна група у складі к.т.н., доцента кафедри МСТТ Болтянського О.В., методиста відділу профорієнтації та довузівської підготовки ТДАТУ Спірінцевої О.П. та студента 11 АГ Оболенського М. (випускника 2018 року – НВК № 2 м. Кам’янка-Дніпровка). Організатор заходу – Кам’янсько-Дніпровський районний центр зайнятості.

Загальна інформація про Таврійський державний агротехнологічний університет, умови прийому та навчання була інформативною та корисною для майбутніх абітурієнтів. Також був продемонстрований рекламний відеофільм, який допоміг скласти візуальне враження про наш навчальний заклад. Старшокласники з зацікавленістю знайомилися з інформацією щодо конкретних спеціальностей ТДАТУ: їх змісту, перспектив розвитку, особливостей праці, шляхів навчання та вірогідного працевлаштування. Наприкінці зустрічі були надані кваліфіковані відповіді на всі питання.

Відвідали цей профорієнтаційний захід близько 120 учнів старших класів з 5 загальноосвітніх шкіл міста Кам’янка-Дніпровка та Кам’янсько-Дніпровського району.

Подібні заходи безумовно не лише популяризують наш університет, а й допомагають учням краще орієнтуватися при виборі майбутнього навчального закладу.

За матеріалами кафедри МСТТ