photo5420116584749445033Не дивлячись на те, що на дворі кінець вересня, колектив Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного активно проводить профорієнтаційну роботу. Щоб дати час випускникам шкіл та коледжів зробити правильний вибір щодо ЗВО, представники ТДАТУ вже зараз проводять роз’яснювальну роботу серед школярів та їх батьків.

Кирило Олегович ознайомив майбутніх молодших спеціалістів з умовами вступу та перевагами здобуття освіти саме в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного, про можливості проходження закордонних практик та дуальної форми освіти, особливості вступної компанії 2021 року. Всі учні отримали роздаткові інформаційні матеріали.

Декількома днями раніше старший викладач кафедри технічної механіки та комп’ютерного проєктування імені В.М.Найдиша Олена Михайленко та та старший викладач кафедри комп’ютерних наук Ольга Зінов’єва відвідали навчальні заклади Василівського та Великобілозерського районів.

В ході бесіди вони презентували структуру Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, зробили огляд факультетів та спеціальностей, за якими буде проводиться набір абітурієнтів на наступний навчальний рік.

Роз’яснили умови вступу на заочне навчання. Більш детально зупинилися на предметах ЗНО, які затверджені для вступу на навчання за держзамовленням. Запросили на День відкритих дверей.

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами сайтів кафедр