Знання – це сила! Так вважає випускник спеціальності «Харчові технології» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Володимир Федоренко. Сьогодні він – технолог виробництва ТОВ “ПИВОДАР” м.Запоріжжя.

Завдяки навчанню у ТДАТУ, у житті Володимира стрімко відбулося кар’єрне зростання:

? 2017 р. – головний пивовар;

? 2018-2020 рр. – технолог варочного та бродильного відділення;

? 2021р. – закінчення магістратури ТДАТУ, призначений на посаду “технолог виробництва”.

«Знання – це те, що ти можеш здобути силою. ☝️ Але, це має бути сила розуму, сила характеру і сила наполегливості. Навчання в університеті та злагоджена праця з професійними викладачами допомогли мені об’єднати ці три сили в єдину та направити в потрібне русло.Закінчивши навчання, я отримав не лише диплом, а й квиток у нове життя!

Що побажати студентам сьогодення?

Ставити мету, розуміти її значення в житті та йти лише вперед, лише до неї!»