З нагоди ювілею університету наукова бібліотека презентує  інформаційні буклети під загальною назвою «Випускники МІМСГ-ТДАТА-ТДАТУ. Історії успіху».

Вашій увазі пропонуються біографії людей, які в різні роки здобули вищу освіту в нашому навчальному закладі і відбулися як особистості і як професіонали. Герої буклету – випускники ТДАТУ  різних поколінь. Вони працюють в різних галузях діяльності, користуються заслуженим авторитетом і повагою, роблять вагомий внесок у розбудову держави, та  слугують прикладом для наступних студентських поколінь.

Буклет складається з трьох частин:

Випускники МІМСГ-ТДАТА-ТДАТУ. Історії успіху : виробничники та підприємці : інформ. буклет / Таврійський державний агротехнологічний ун-т; наукова бібліотека; укладач  С. В. Вовченко. – Мелітополь, 2017. – 20 с.

Випускники МІМСГ-ТДАТА-ТДАТУ. Історії успіху : науковці і освітяни: інформ. буклет / Таврійський державний агротехнологічний ун-т; наукова бібліотека; укладач  С. В. Вовченко. – Мелітополь, 2017. – 18 с.

Випускники МІМСГ-ТДАТА-ТДАТУ. Історії успіху : управлінці та громадські діячі: інформ. буклет / Таврійський державний агротехнологічний ун-т; наукова бібліотека; укладач  С. В. Вовченко. – Мелітополь, 2017. – 19 с.