У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного багато років успішно реалізовується програма подвійного диплому.

Ректор ТДАТУ, професор Володимир Кюрчев на мимулому тижні вручив першу частину подвійного диплому випускниці магістратури за спеціальністю «Облік і оподаткування» Анастасії Подопригорі — диплом Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Володимир Миколайович привітав Анастасію з успішним закінченням навчання у ТДАТУ та побажав успіхів у завершенні навчання за програмою подвійного диплому у Закладі вищої освіти Анхальт, Німеччина.

Кафедра обліку і оподаткування приєднується до привітань та дуже пишається своїми випускниками, які проявляють свої здобутки за межами Університету та України.

Кафедра обліку і оподаткування