На сьогодні ПРАТ «Племзавод «Степной» є одним з лідерів агроіндустрії півдня України, основними видами економічної діяльності якого є рослинництво (вирощування зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур), тваринництво (розведення великої рогатої худоби молочних порід, розведення свиней) та переробка власної сільськогосподарської продукції (виробництво м’ясних продуктів, виробництво кисломолочних продуктів).

5 червня 2018 року в рамках взаємної співпраці ТДАТУ та ПРАТ «Племзавод «Степной» деканом факультету АТЕ Івановою І.Є. було відвідано підприємство з метою перевірки якості проходження виробничої практики студентами спеціальності «Агрономія». На зустрічі з генеральним директором ПРАТ «Племзавод «Степной» Волковим А.А. було визначено подальшу стратегію співробітництва в межах спеціальностей «Агрономія»  та скориговано графік дуального навчання студентів на 2018-2019 н.р.

Співбесіда зі студентами-практикантами 21 САГ групи – Нестеренко А., Мазур Р., Лисняк  О. свідчить про професійне та дбайливе ставлення керівництва підприємства до молоді  при проходженні стажування. В свою чергу, керівництво ПРАТ «Племзавод «Степной»  задоволено активністю, теоретичною та практичною підготовкою майбутніх агрономів.

Декан факультету АТЕ ТДАТУ висловлює вдячність генеральному директору ПРАТ «Племзавод «Степной» Волкову А.А. за підтримку нашої молоді та активне співробітництво  в підготовці фахівців спеціальностей «Агрономія», «Харчові технології», «Цивільна безпека».

Інформаційний супровід:

декан факультету АТЕ Іванова І.Є.