Початок року, попри складні умови роботи, ТДАТУ зустрічає добрими новинами. Січень і лютий – місяці, коли міжнародний рейтинг Webometrics Ranking of World Universities оголошує свої перші результати.

ТДАТУ посів 51 позицію серед 306 ЗВО України, піднявшись на 2 позиції вище ніж у 2022 році.

Серед аграрних університетів, наш університет на 2 позиції після НУБІП (4 місце).

Серед ЗВО Запорізької області, ТДАТУ посідає 3 позицію після НУ «Запорізька політехніка» і ЗНУ, відповідно 28 і 37 місця.

Стабільність високих результатів впродовж останніх п’яти років, є результатом покращення змістовної та інформаційної складової усіх позицій університету, які Webometrics використовує для визначення позицій ЗВО:

– показники цитувань у Google Scholar;
– прозорий рейтинг Репозитарію установи;
– показники у наукометричній базі Scopus.

Рейтинг Webometrics існує 20 років. Два рази на рік він досліджується понад 31тис. вишів з 200 країн світу. Webometrics укладається за спеціальною методикою, розробленою у відповідності до Берлінських принципів рейтингування вищих навчальних закладів (Berlin Principles on Ranking of Higher Education Institutions), визначених ЮНЕСКО. Рейтинг Webometrics – рейтинг університетів, де використовуються як вебометричні, так і бібліометричні (дослідницькі місії) індикатори, а також демонстрація ступені інтеграції навчального закладу в «світову павутину».

Позиції ТДАТУ у Webometrics Ranking станом січень 2023:

• 5529 місце у світовому рейтингу.
• 1546 місце серед університетів Європи.
• 51 місце серед університетів України.
• 2 місце серед аграрних ЗВО України.
• 3 місце серед ЗВО Запорізької області.

Дякуємо професорсько-викладацькому складу, студентам та всьому колективу Таврійського ДАТУ за високі досягнення!

Університетська спільнота незламних і успішних разом йде до Перемоги!

Відділ інформації та аналітики ЦІТІС