Дорогі викладачі, співробітники та студенти університету! Щиро вітаю Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом  Христовим!

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас назавжди покинуть усі турботи та негаразди, а Новий 2017 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Хай Ваша наполеглива й корисна праця постійно дарує Вам радість, невичерпну енергію, оптимізм майбутнього!

Бажаю всім, щоб у 2017 році здійснилися Ваші гарні задуми та сподівання. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік наступаючий.

Бажаю, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії, оптимізму та натхнення!

Здоров’я, радості, здійснення всіх світлих мрій!

Веселих Вам Різдвяних свят у колі добрих друзів, рідних та близьких!

Ректор ТДАТУ, член-кореспондент НААНУ,

д.т.н., професор В.М. Кюрчев