116711202_757632525055387_5910818568187293151_nГанна Цвєткова навчається у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного на  спеціальності «Геодезія та землеустрій». У проєкті «З перших вуст» вона розповідає, чому обрала саме цю спеціальність у Таврійському ДАТУ.

– Привіт, друже! Я, Цвєткова Ганна – студентка 3-го курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» факультету Агротехнології та екології Таврійського державного агротехнічного університету імені Дмитра Моторного.
ТДАТУ – один із найрейтинговіших університетів не тільки міста та області, а й України в цілому. Тому, маючи вступний рейтинговий бал 196 я – абітурієнт, майже однозначно вирішила, куди буду вступати. Все моє шкільне життя було пов’язане з географією та науками природничого спрямування, тому я обрала для себе перспективну, високооплачувану і затребувану в сучасному світі професію – Геодезист.

В роботу геодезиста – землевпорядника входить вимірювання кутів, напрямків, відстаней, картографування території. Геодезичні роботи затребувані у різних сферах життя: будівельній, гірничій справі, при побудові мостів, шосейних доріг. Землевпорядник – фахівець з ефективного використання земель, їхньої охорони, а також контролер за дотриманням земельного законодавства.

З власного досвіду скажу, що студенти моєї спеціальності отримують купу досвіду в цікавих, сучасних студентських практиках, на практичних роботах з приладами та системами.
Колектив кафедри і факультету дотримуються принципу «студентоцентризму», тому всі заходи і вся позанавчальна робота спрямована на урізноманітнення, і без того яскравого, повного емоцій, студентського життя.

Тому, якщо ти:

▪️абітурієнт;
▪️вагаєшся щодо вибору престижної і водночас цікавої професії;
▪️ бажаєш відчути всю гамму студентства;
▪️ зацікавлений(а) в отриманні гідної освіти недалеко від дому – чекаємо тебе у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

Адже, твоя мрія – саме тут…

Редакційно-видавничий відділ