Чотири роки тому Олег Калінін вступив до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на спеціальність 201 «Агрономія». В цьому році він отримав ступень бакалавра В проєкті «З перших вуст» Олег поділився своїми враженнями щодо навчання у Таврійському ДАТУ.

– Вітаю тебе, шановний абітурієнт! У 2016 році я прийняв вірне рішення, вступивши ТДАТУ, про що жодного разу не пожалкував. За 4 роки навчання я пройшов величезний курс як теоретичної, так і практичної підготовки. Цю підготовку забезпечують студентам професійна, завзята команда викладачів, спроможних відповісти на будь яке ваше запитання із задоволенням й оригінальністю.

Впродовж навчання мені відкривалось безліч можливостей подорожувати Україною та за її кордонами. Так, у лютому 2019 року мені вдалося побувати у столиці Франції, у місті закоханих – Парижі. Це стало можливим завдяки перемоги у благодійному проєкті «Агро-2019». Тоді я відвідав найбільшу міжнародну агровиставку SIMA 2019, в якій брали участь 1770 компаній з 42-х країн світу. У березні того ж року я отримав можливість представляти свою наукову роботу у Вінниці, на 2-му етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Агрономія”. у вересні 2019 – був учасником професійного триденного тренінгового курсу “Вирощування суниці в закритому ґрунті”, який проходив у Києві. Представленні подорожі допомогли мені розширити мій кругозір, здобути нові знайомства та зв’язки, за що я вдячний факультету АТЕ та університету.

Окрім навчання на вас чекає різностороннє культурне та спортивне життя, яке не дасть вам занудьгувати. У межах університету проходить величезна кількість подій, які допоможуть тобі відпочити від навчання та відволіктись, наголосив Олег Калінін.

Запрошую саме тебе стати студентом Таврійського ДАТУ, відчути на собі всю яскравість та насиченість студентського життя у нашому університеті. Не зволікай і в тебе все вийде!

Редакційно-видавничий відділ