На що треба зробити акцент стосовно здобуття вищої освіти? Як зробити навчання у закладі вищої освіти цікавим та яку спеціальність обрати? А також, чому молодь обирає саме Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного? Про це розповідають наші студенти у проєкті «З перших вуст».

Студентка факультету Агротехнологій та екології Тетяна Неживенко обрала спеціальність 101 «Екологія». Ось, що вона каже про навчання у ТДАТУ.

– Мене завжди приваблювала природа, її захист та раціональне використання. Тому, коли постало питання про вибір спеціальності для здобуття вищої освіти, мій вибір був єдиний – Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, спеціальність 101 «Екологія». Ми, студенти цієї спеціальності вивчаємо біологію, геологію, ландшафтознавство, а також вчимося аналізувати вплив зовнішніх факторів на навколишнє середовище та складати прогнози екологічних ризиків. Крім цього, ми вивчаємо екологічне право, економіку природокористування, основи безпеки життєдіяльності. Екологи розробляють заходи щодо захисту природних ресурсів, дають рекомендації підприємствам і контролюють їх виконання, складають нормативну документацію по допустимому рівню забруднень і раціонального використання ресурсів. Також в функції Еколога входить екологічні експертизи і моніторинг. Вступивши до вузу чотири роки тому, я до сих пір у захваті. Факультет АТЕ ТДАТУ кращий, у деканаті працюють чудові люди, викладачі професійно і дохідливо пояснюють матеріал за якісними програмами навчання, постійно шукають індивідуальний підхід до кожного студента і завжди допоможуть у вирішенні проблемних питань. Факультет, Кафедру геоекології і землеустрою разом зі студентами загалом можна назвати однією дружною сім’єю.

Комфортні гуртожитки, смачна їжа в їдальні, і звичайно, якісна освіта заради знань, а не заради диплому – це ТДАТУ!

Тож рекомендую вступати до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного за напрямом підготовки 101 «Екологія», адже це Ваш шанс досягти успіху в житті!

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами факультету АТЕ