У перший день осені, до музею історії Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного були запрошені викладачі ветерани закладу вищої освіти, які зробили вагомий внесок в освітній процес ТДАТУ. Вони не один десяток років присвятили підготовці фахівців для нашої держави.

Із задоволенням до Таврійського ДАТУ прийшли вельмишановний Ігор Сергійович Сєрий, який працює 66-й рік та Володимир Михайлович Болтянський, випускник нашої Альма матер.

На жаль, через хворобу, не зміг завітати Павло Іванович Гараєв, який нещодавно відзначив 85-річчя.

Голова ради ветеранів ТДАТУ Віктор Петров від імені адміністрації та профкому ТДАТУ привітав шановних гостей та подарував мед з власної пасіки Університету. Також мед відвезли додому і Володимиру Михайловичу Сидоренку, якому у його 96 років важко завітати до університету.

Бажаємо нашим ветеранам життєвих сил, ясного розуму та бадьорості!

Людмила Петрова,
завідувачка музею історії університету