IMG_00537 грудня 2018 року відбулося засідання спеціалізованої вченої ради К 18.819.03 щодо захисту кандидатських дисертацій зі спеціальності 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Розглядалися наступні роботи:

1) Мартинової Лілії Володимирівни, старшого викладача Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, на тему “Управління ризиками господарської діяльності на підприємствах зернопродуктового підкомплексу” (науковий керівник – доктор економічних наук, професор Нестеренко Світлана Анатоліївна; офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент Судомир Світлана Михайлівна, доктор економічних наук, доцент Васильківський Дмитро Миколайович);

2) Кочеткова Юрія Олексійовича, асистента Луганського національного аграрного університету (м. Харків), на тему “Управління землекористуванням сільськогосподарських підприємств в умовах глобальних змін навколишнього середовища” (науковий керівник – доктор економічних наук, професор Фірсов Євген Олександрович; офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Ільїн Валерій Юрійович, доктор економічних наук, доцент Зось-Кіор Микола Валерійович)

Вітаємо здобувачів з успішним захистом дисертацій, бажаємо подальших наукових досягнень!

Вчений секретар спеціалізованої вченої ради К 18.819.03

к.е.н., доцент Косторной С.В.