Вже стало доброю традицією вшановувати талановитих хлопців та дівчат нашого міста Мелітополя, які у поточному навчальному році стали переможцями обласних та Всеукраїнських предметних олімпіад, інтелектуальних, спортивних, творчих конкурсів та змагань.

Цього року у палаці культури ім. Т.Г. Шевченка відбувся дивовижний бал-феєрія «Дивосвіт талантів» в рамках свята «Обдарованість – 2019».

Захід проводиться місцевою владою вже втретє з метою відзначити досягнення обдарованих дітей Мелітополя та відзначити їх педагогів. Нагороди отримали як вихованці дошкільних заходів, так і учні шкіл міста різного віку, аж до випускного 11-го класу.

На святі було відзначено також колектив Мелітопольської Малої академії наук.

Нагороду на головній сцені міста отримала учениця 9-го класу Мелітопольського навчально-виховного комплексу № 16  Мелітопольської міської ради Запорізької області Поліна Сергіївна Прокопеня, яка здобувши перемогу на обласному етапі, стала переможницею Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції  «Економічна теорія та історія економічної думки».

Слова щирої вдячності за кропітку працю зі талановитою молоддю було сказано на адресу викладачів закладів вищої освіти міста,  які співпрацюючи з МАН, зробили вагомий внесок у досягнення своїх підопічних.

У числі таких викладачів було відмічено к.е.н., доцента кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Таврійського державного агротехнологічного університету Наталію Вікторівну Почерніну.

Наталія Вікторівна, отримала грамоту Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації «За якісну підготовку переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2018/19 н.р.».

Кафедра щиро вдячна Наталії Вікторівні не тільки за роботу в підготовці Поліни до участі в конкурсі, але й за тепло власного серця, яке додало наснаги дівчині у досягненні поставленої мети!!!

За матеріалами: кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму