Lab_20_350x200_uaТаврійський державний агротехнологічний університеті імені Дмитра Моторного отримав запрошення на XIII Міжнародну виставку LABComplEX. Вона відбудеться 27-29 жовтня 2020 року у виставковому центрі ACCO International що у Києві.

Весь спектр обладнання та технологій для лабораторій, багатий вибір спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг зі створення, оснащення, модернізації лабораторій різних галузей промисловості та науково-дослідної сфери, все це можна буде побачити в одному місці.

Організаторами виставки виступають Національна академія наук України та Група компаній LMT. Вона проходить за підтримки профільних Комітетів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, профільних міністерств та відомств, асоціацій та бізнес-об’єднань.

Метою виставки в умовах стрімких євроінтеграційних процесів є: підвищення кваліфікації фахівців галузі, міжнародний обмін досвідом з колегами, побудова довгострокових ділових відносин між виробниками, постачальниками лабораторного обладнання та технологій і спеціалістами в галузі лабораторних досліджень, впровадження інноваційних науково-технічних рішень у більшість галузей промисловості України, сприяння на розвиток галузі в цілому.

Тематичні напрями виставки: аналітичне обладнання, лабораторні технології, біотехнології, високотехнологічне обладнання
Серед експонентів – вітчизняні та світові виробники, постачальники обладнання, матеріалів і технологічних рішень для лабораторій різного профілю.

Щороку LABComplEX відвідують керівники та спеціалісти підприємств різних галузей промисловості та науково-дослідних інститутів, лабораторій з контролю якості, виробничих, випробувальних та інших типів та видів лабораторій, контрольно-інспекційних органів. Платформа виставки забезпечує експонентам прямий контакт з цільовою аудиторією – це ефективний маркетинговий інструмент для розвитку бізнесу, підвищення впізнаваності бренду, виведення новинок на ринок, розширення бази ділових контактів.

Редакційно-видавничий відділ