30 листопада науково-педагогічні працівники ТДАТУ запрошуються на вебінар – “Конкурси 2023 року програми Горизонт Європа у кластері “Climate, energy and mobility”

Запрошуємо до участі в інформаційному вебінарі “Підготовка до конкурсів 2023 програми Горизонт Європа за пріоритетами кластеру Climate, energy and mobility”,  який планується провести 30 листопада, 14.00-15.30  онлайн у форматі ZOOM конференції.

Час проведення може бути змінено у разі відключення електроенергії.

Мета заходу – ідентифікувати основні тематики конкурсів 2023 року програми Горизонт Європа за пріоритетами кластеру Climate, energy and mobility в яких українські організації мають зацікавлення та потенціал стати учасниками міжнародних проєктних консорціумів для подання спільних заявок на участь у цих конкурсах.

У цьому заході основний акцент буде зроблено на тематиках, які актуальні для розвитку нових технологічних та організаційних підходах у сфері енергетики та змін клімату.

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації  за посиланням:

https://forms.gle/9A95F5sWU9fnJKaT7

Програма заходу

Інформаційна сесія

Іван Кульчицький – представлення плану дій ЄК щодо поширення інформації про  конкурси 2023 року та як використовувати інформацію з робочих програм

Роман Дичковський:

– Досвід участі українських інституцій у програмі Горизонт 2020 у порівнянні із польськими закладами (Порівняльні показники НТУ «Дніпровська політехніка», Україна та Краківської гірничо-металургійної академії ім. С. Сташіца, Польща)

– Ресурсно-енергетична база України – наша взаємна відповідальність за енергетичну незалежність України

– Участь у проєктах EIT RawMaterials: особливості підготовки заявки, реалізації проєктів та звітності

– Програма Горизонт Європа: особливості підготовки заявки, та контактування між учасниками (власний досвід);

– Корисні посилання, зокрема для напрямку: Безпечна, чиста та ефективна енергетика.

Брокерська сесія – виступи (7-10 хвилин) від представників організацій, які уже ідентифікували для себе теми конкурсів в яких вони зацікавлені взяти участь.

Для включення у програму заходу слід при реєстрації вказати вибрані тематики  конкурсів.

Виступи ми очікуємо за типовим форматом міжнародних брокерських зустрічей (до 3-х хвилин представлення своєї організації + до 5хв.представлення своєї ролі у потенційному спільному проєкті за обраною тематикою + до 2хв. на запитання і обговорення).

Для  підготовки  виступів слід визначитись із пріоритетами власних зацікавлень на основі робочої програми кластеру Climate, energy and mobility доступ до якої можна отримати за посиланням:

https://sciencebusiness.net/sites/default/files/inline-files/HORIZON-CL5.pdf

Підсумкова дискусія – обговорення плану подальших дій з пошуку партнерів та підготовки проєктних заявок.

Одне з важливих питань – це участь наших організацій у заході ЄК 15-16 грудня за цим кластером.

Зверніть увагу, що реєстрація на захід ЄК відкрита тільки до 28 листопада:

https://greenet-brokerage-event-2023.b2match.io/

Вебінар проводиться на платформі ZOOM. У наявній у нас версії ми ми можемо надати одночасний доступ щонайбільше 100 учасникам.

Якщо бажаючих взяти участь у вебінару буде більше, то тоді ми організуємо онлайн трансляцію у Facebook на сторінці ГО АЄІ у Facebook: https://www.facebook.com/InnoEU.UA

Відділ міжнародних зв’язків