YouTube – сервіс, який завдяки простоті і зручності запропонованих користувачам технологій використання став найпопулярнішим місцем для розміщення відеофайлів і третьою у світі інтернет-платформою за кількістю відвідувачів. Кожна сучасна бібліотека має свій YouTube канал, не є винятком і наукова бібліотека ТДАТУ.

Велика частина соціокультурної роботи наукової бібліотеки ТДАТУ під час пандемії коронавірусу перейшла у віртуальну площину: відео-презентації, віртуальні виставки, віртуальні книжкові полиці, онлайн флешмоби та акції, тощо. Свої заходи та відеопродукцію ми представляємо на сайтах НБ, ТДАТУ, на сторінці НБ у Facebook, та на YouTube каналі НБ.

Відеотека YouTube каналу НБ складає 40 відео-презентацій, створених бібліотекою, основна частина яких виготовлена за останній рік. Відео набрали 2 695 переглядів.

Тематика відео, представлених на YouTube каналі НБ різноманітна: «Українська оселя. Етнографічна колекція у науковій бібліотеці ТДАТУ», «Університет інтеркультурний», «Видання викладачів ТДАТУ» у 2 частинах, «Рідкісні і цінні видання. Аграрний напрямок», тощо.

Найцікавіші відеоролики нашого каналу за рейтингом переглядів: «Подорожуй Україною. Книги та журнали про туристичні міста України», «Народні месники» до Дня партизанської слави, «Дорогами пам’яті. Університет у роки Другої світової», «Майстерня публічних виступів», «Магістралями життя. Павло Тичина».

Представлена відео-продукція стане у нагоді кураторам студентських груп для використання у виховній роботі.

Запрошуємо всіх підписатися на інформативний, пізнавальний YouTube канал наукової бібліотеки.

Світлана Голодова,
завідуюча відділом НБ