IMG_00765 лютого 2019 року Таврійський державний агротехнологічний університет на чолі з ректором університету д.т.н., проф. Кюрчевим Володимиром Миколайовичем зустрічав директорів шкіл Якимівського району.

Серед запрошених гостей були присутні Альохін М. А. – начальник відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради; Сушко М. В. – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради; Ситнік А. В. – завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради; Гібл О. В., Мелешко В. А. – методисти методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради та директор комунального закладу «НВК «Якимівська гімназія»; в.о. директора КЗ «Якимівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1; директор КЗ «Якимівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2; КЗ «Володимирівська ЗОШ І-ІІІ ст.»; в.о. директора комунального закладу «Давидівська ЗОШ І-ІІІ ст.»; директори КЗ «Вовчанська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Таврійська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Розівська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Переможненська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Шелюгівська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Горьківська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Чорноземненської ЗОШ І-ІІІ ст.», «Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст.».

Гостей зустрічали декан факультету Агротехнологій та екології, к.с.-г.н., доц. Іванова І. Є. та завідувачі кафедр, які проводять профорієнтаційну роботу зі школярами  Якимівського району –  д.г.н., проф. Даценко Л. М., д.т.н., проф. Прісс О. П., та к.т.н., ст. викл. кафедри ХТ та ГРС Кулик А. С, асистент кафедри ГЕЗ Ангеловська А. О.

Роботу круглого столу розпочав ректор університету д.т.н., проф. Кюрчев Володимир Миколайович, який акцентував увагу присутніх на основних тенденціях розвитку освіти в сучасному світі. Про основні напрями освітньо-наукової діяльності ТДАТУ розповідали проректор з навчальної роботи – к.т.н. доц. Ломейко О. П. та керівник відділу профорієнтації та довузівської підготовки ТДАТУ – Циновська Т. Т.

У роботі круглого столу прийняли участь також  і студентки факультету АТЕ: Скляренко Анастасія – 41 ХТ група та Савченко Аліна – 31 ЕК, які є випускниками шкіл Якимівського району.

Про складнощі і перспективи освітянської роботи у сучасних умовах розповів  начальник відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селищної ради Альохін М. А.

Після плідної роботи, для гостей була проведена екскурсія корпусами університету. Гості мали можливість познайомитись з навчальними аудиторіями, комп’ютерними класами та лабораторіями Енергетичного та Механіко-технологічного факультетів,  зі спеціалізованими лабораторіями кафедри ОПХВ ім. Ф. Ю. Ялпачика, кафедри Харчових технологій та готельно-ресторанної справи, кафедри рослинництва ім. професора
В. В. Калитки.

Кафедри приймали гостей у теплій атмосфері та частували їх смаколиками власного виробництва. Освітяни відвідали також шостий лабораторний корпус, де к.т.н., ст. викл. кафедри ХТ та ГРС Кулик А. С. розповідала представникам відділу освіти та директорам шкіл секрети технології вирощування грибів роду глива та продемонструвала лабораторію з мікробіологічних досліджень.  Запрошені освітяни залишали ТДАТУ у чудовому гуморі з новими враженнями та планами на подальшу співпрацю.

При проведенні заходу кафедри ГЕЗ і ХТ та ГРС висловлюють вдячність за підтримку в організації профорієнтаційного заходу ректору ТДАТУ доктору технічних наук, професору, член-кореспонденту НААН України Кюрчеву В.М., начальнику відділу освіти, молоді та спорту Якимівської селещної ради Альохіну М. А. та директорам шкіл. Особлива подяка керівництву компанії DANKEN в особі директора Куценко Є.М. за надану високоолеїнову соняшникову олію для виготовлення пончиків, а також голові ООО «Росія» Шеремета І.В. за надання автотранспорту.

За матеріалами: к.т.н., ст.викл. каф. ХТ та ГРС Кулик А. С.