20-го березня 2018 року студенти  ТДАТУ  відвідали засідання Об’єднаної ради студентського самоврядування ВНЗ України, яке відбулося  у Сумському національному аграрному університеті.

Головним спікером та ініціатором з’їзду була Кривуля Д.С. –  голова Об’єднаної ради студентського самоврядування аграрних вишів України.

Таврійський державний агротехнологічний університет представляли: голова студентської ради Гончаров Кирило та студентка групи 21ЦП факультету агротехнології та екології Надія Шац.

На засіданні ради були розглянуті питання щодо ролі студентського самоврядування у підвищенні якості університетської освіти та участі в Об’єднаній раді студентів аграрних коледжів.

На конференції студенти ТДАТУ ознайомилися зі структурою та діяльністю студентського самоврядування Сумського національного аграрного університету, отримали можливість перейняти цінний досвід підготовки спеціалістів аграрної галузі та оцінити якість програм дуальної освіти.

Сподіваємося на плідну співпрацю з вишами – партнерами у майбутньому.