26 квітня 2018 року в Новокаховському коледжі ТДАТУ відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів хімії та біології закладів фахової передвищої освіти Херсонської області.

Порядок денний:

1. Відкриття олімпіади, ознайомлення з організаційними питаннями, жеребкування завдань.
  2. Виконання завдань олімпіади з біології.
  3. Застосування технології перевернутого навчання на заняттях біології.
  4. Застосування Wiki–технологій у вивченні природничих дисциплін.
  5. Планування роботи ОМО викладачів хімії та біології на 2018- 2019 н.р.
  6. Перевірка робіт учасників олімпіади.
  7. Підведення підсумків і нагородження переможців олімпіади.

Головною подією дня було проведення ІІ (обласного) етапу олімпіади «Біологія» серед студентів І-ІІ курсу загальноосвітньої підготовки закладів фахової передвищої освіти Херсонської області в якому брали участь 12 студентів з 11 навчальних закладів.

Переможцями олімпіади стали:

І місце – Маліванець Б.В.(Новокаховський політехнічний коледж ОНПУ).

ІІ місце – Бова В.О. (Скадовський технікум ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет»).

ІІІ місце – Балабаненко А.С. (ВСП «Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету»);

Сахно В.С. ( Державний вищий навчальний заклад «Херсонське морехідне училище рибної промисловості»).

Вітаємо студентів і викладачів!

Для тих,хто бажає перевірити свої знання і вміння пропонуємо розв’язати одну задачу олімпіади:

На розумову роботу за 1 хвилину витрачається 10кДж енергії. Учень розв’язував задачу протягом години і тридцяти секунд. Яка кількість глюкози зазнала дисиміляції в організмі, якщо 20% її розщепилося анаеробно, а залишок – повністю?

Голова обласного методоб’єднання викладачів хімії та біології Галаган О.Л.