Відбулося планове засідання вченої ради механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Затвердження складу вченої ради факультету МТ.
2. Затвердження плану роботи вченої ради факультету МТ.
3. Затвердження голови, складу, плану та напрямів роботи методичної комісії факультету МТ.
4. Про результати профорієнтаційної роботи на факультеті за 2021-2022 н.р.
5. Звіт про атестацію аспірантів факультету МТ та НДІ МТ за 2021-2022 н.р.
6. Різне.

Засідання відкрив декан факультету Володимир Кувачов, який ознайомив присутніх із складом ради механіко-технологічного факультету, планом роботи Ради на 2022-2023 н.р. Він наголосив, що на факультеті особлива увага приділяється методичній та науковій роботи.

На засідання вченої ради було представлено голову, склад, план та напрями роботи методичної комісії факультету МТ. Обговорено значущі аспекти і необхідність якісного методичного забезпечення електронних курсів на освітньому порталі особливо при дистанційному навчанні в умовах військового стану.

За результатами профорієнтаційної роботи механіко-технологічний факультет має непогані результати. Ця робота продовжується і зараз.

Наприкінці засідання було обговорено звіт про атестацію аспірантів факультету МТ та НДІ МТ. Усіх аспірантів було атестовано.

Засідання пройшло конструктивно, усі важливі питання порядку денного були заслухані і прийняті необхідні рішення.