ректоратСьогодні, 6-го липня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного під керівництвом ректора Володимира Кюрчева відбулось засідання ректорату. Воно проходило з дотриманням усіх санітарних карантинних вимог.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Про виконання зобов’язань, передбачених в контрактах науково-педагогічних працівників.
2. Про результати атестації здобувачів вищої освіти в університеті у 2019-2020 н.р.
3. Стратегія та план розвитку в університеті нових спеціальностей: «Геодезія і землеустрій», «Садівництво і виноградарство», «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм».
4. Про результати роботи Центру культури і дозвілля університету у 2019-2020 н.р.
5. Про організацію та проведення в університеті навчальних і виробничих практик.
6. Про підсумки конкурсу «Кращий куратор року» у 2019-2020 н.р.
7. Різне.

Перед початком засідання ректор ТДАТУ, Володимир Кюрчев, виконав приємну місію, він привітав із Днем народження вченого секретаря Світлану Разуменко.

Декани факультетів та керівник ННІ загальноуніверситетської підготовки, доповіли про виконання науково-педагогічними працівниками зобов’язань, що передбачені у контрактах. По кожній кафедрі був зроблений ретельний аналіз.

Проректор з НПР Олександр Ломейко доповів про результати атестації здобувачів вищої освіти в університеті. У зв’язку із карантином, протягом двох місяців, студентам довелось отримувати знання у дистанційному режимі, через платформу Zoom. У червні уряд пом’якшив карантинні заходи, що дало можливість із дотриманням санітарних умов провести атестацію безпосередньо в аудиторіях університету.

Завідуючі кафедрами та гаранти освітніх програм, на які в наступному році очікує атестація, доповіли стратегії та план розвитку в університеті спеціальностей. Серед них: «Геодезія і землеустрій», «Садівництво і виноградарство», «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм». Одне з головних питань – участь у закордонних заходах (конференціях, семінарах, круглих столах та стажуваннях).

Розглянули на засіданні ректорату питання організації та проведення навчальних і виробничих практик.

Директор Центру культури і дозвілля студентів Світлана Цвігун доповіла про результати роботи Центру у минулому навчальному році. Не дивлячись на карантин, творчою командою ЦКІД зроблено чимало.

Помічник ректора з ВР Ігор Грицаєнко розповів про підсумки конкурсу «Кращий куратор року» у 2019-2020 н.р.

Конкурс проводиться з метою вдосконалення та активізації роботи кураторів груп, підвищення ролі, престижності і мотивації кураторської діяльності. Основним завданням Конкурсу є аналіз і оцінка роботи куратора, виявлення і розповсюдження кращого досвіду роботи кураторів в університеті. Університетський конкурс є складовою аналогічного Всеукраїнського конкурсу.

Конкурс у ТДАТУ проводиться у три етапи: перший – відбірковий кафедральний, серед кураторів кафедр, як інформаційний звіт про роботу куратора на засіданнях кафедр факультетів; другий – факультетський, за участі переможців першого етапу, кращих кураторів кафедр факультету; третій – заключний, за участі кращих кураторів факультетів, переможців другого етапу.

За результатами конкурсу, кращим куратором ТДАТУ була визнана Вікторія Скиба (факультет АТЕ).

З усіх питань, що розглядалися на ректораті, прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

Більш докладно про деякі питання, які обговорювались на засіданні ректорату, читайте у наступних публікаціях.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»