4 червня відбулось чергове засідання ректорату, в ході якого було обговорено важливі й актуальні питання. Розпочав засідання ректор Кюрчев В.М., який проінформував колег про оприлюднення академічного рейтингу закладів вищої освіти України “Топ-200 Україна 2018”. ТДАТУ покращив попередні позицію і сьогодні знаходиться на 68-й позиції рейтингу. Це найвища позиція університету за останні сім років.

На засіданні також були розглянуті наступні питання:

«Про результати участі студентів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад зі спеціальностей та навчальних дисциплін у 2017-2018 н.р».

 «Про результати роботи науково-методичного центру Університету».

 Доповідачем обох питань була Болтянська Н.І., керівник НМЦ, яка  проінформувала ректорат щодо підсумків олімпіад. За результатами олімпіад ТДАТУ має 18 переможців:

Диплом І ст. – 3 студента

Диплом ІІ ст. – 4 студента

Диплом ІІІ ст. – 11 студентів.

На сьогодні – це найкращий результат університету. Вона подякувала всім, хто причетний до підготовки студентів, організації олімпіад, а також вручила Подяки від колег з Українського державного хіміко-технологічного університету (м.Дніпро) ректору ТДАТУ Кюрчеву В.М. і колективу кафедри ОПХВ (Загорко Н.П. зав. кафедрою) за  високий рівень підготовки і проведення олімпіади.

На ректораті розглядалися й інші актуальні питання з яких прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.