У рамках проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми та перспективи сталого розвитку АПК півдня України» 12.05.2017 на кафедрі відбулося засідання секції «Технічні системи технологій тваринництва».

На секції були заслухані та обговорені доповіді директора Запорізького науково-дослідного центру механізації тваринництва, к.т.н., с.н.с. Парієв А.О. (Виробничі випробування розкидача солом’яної підстилки з роторно-пальцевим робочим органом), в.о. завідувача кафедри Болтянського Б.В. (Використання енергозберігаючого обладнання для інтенсифікації процесу зволоження кормових компонентів комбікормів), к.т.н., доцента Болтянської Н.І. (Аналіз довговічності решіт зернодробарок), к.т.н., доцента, Мілька Д.О. (Можливості використання побічних продуктів тваринництва на кормові цілі), ст. викладача Дерези С.В. (Визначення потужності вітроенергетичної установки для молочнотоварної ферми на 200 корів), асистента Дем’яненка Д.В. (Моделювання розподілу щільності зернових матеріалів при одношаровій подачі) та завідувача лабораторії Григоренка С.М. (Обґрунтування конструктивно-технологічної схеми обладнання для ущільнення відходів продукції тваринництва)