DSC_048630 жовтня 2018 року  відбулось засідання вченої ради. На початку засідання ректор університету Кюрчев В.М. нагородив за активну профорієнтаційну роботу декана факультету АТЕ Іванову Ірину Євгенівну, голову інформаційного сектору факультету АТЕ Івову Наталію та завідувача кафедри «Цивільна безпека» Рогача Юрія Петровича.

Порядок денний на 30.10. включав наступне:

1. «Про стан та перспективи розвитку спеціальності «Цивільна безпека».

Завідувач кафедри «Цивільна безпека» Рогач Ю.П. наголосив на важливості проведення профорієнтаційної роботи на підприємствах та необхідність пропагування спеціальності «Цивільна безпека» через СМІ.

2. Звіт директора коледжу щодо діяльності ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ»

Директор коледжу Шишкіна Г.В. відзвітувала щодо роботи навчального закладу впродовж 2013-2018 років. Вченою радою були запропоновані заходи стосовно вдосконалення навчального процесу у коледжі.

3. Про результати підготовки основних фондів і комунікацій університету та його відокремлених структурних підрозділів до осінньо-зимового періоду.

Проректор з НАПГР Рижков О.М. та директори коледжів доповіли щодо особливостей опалювального сезону 2018-2019 осінньо-зимового періоду з метою утеплення учбових аудиторій та гуртожитків.

Прес-служба ТДАТУ