28 березня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулось плановане засідання Вченої ради. Воно проходило під керівництвом голови Вченої ради ректора Сергія Кюрчева у дистанційному форматі.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Про атестацію здобувачів вищої освіти університету та коледжів.
2. Про стан професійної активності НПП університету щодо публікацій у наукометричній базі Scopus.
3. Різне.

Декани факультетів Університету доповідали про атестацію здобувачів вищої освіти. У зв’язку із воєнним станом та тимчасовою окупацією Мелітополя, здобувачі ТДАТУ та коледжів вимушені отримувати знання у дистанційному режимі, через платформу Zoom. Тим не менш, показники успішності та якість знань у студентів виявилася на високому рівні.

Проректор з наукової роботи Анатолій Панченко доповів про стан публікаційної діяльності у наукометрічній базі Scopus НПП університету. Scopus позиціонується видавничою корпорацією Elsevier як найбільша у світі універсальна реферативна база даних з можливостями відстеження цитованості наукових публікацій. Завдяки збільшенню кількості наукових публікацій, цитувань праць науковців ТДАТУ, наш університет входить у 100 кращих ЗВО у рейтингах Scopus. Щороку зростає індекс Гірша, який зараз становить 18. Головна задача для науковців ТДАТУ – й надалі продовжувати наукову та публікаційну активність, тим самим – покращувати результат рейтингів.

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії університету Іван Чижиков доповів про особливості проведення вступної кампанії 2023. Він зупинився на порядку вступу на ОС бакалаврат: на основі ПЗСО (бюджет і контракт); на основі МС та ФМБ (бюджет і контракт), а також про державне замовлення на цей ОС. Порушили питання і порядку вступу на ОС магістр. Ознайомилися на засіданні вченої ради і з календарем: вступної кампанії, ЄВІ, ЄФВВ.

З усіх питань, розглянутих на засіданні Вченої ради, було прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.