23 грудня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного під керівництвом ректора Володимира Кюрчева відбулось засідання вченої ради. В умовах карантину воно проходило завдяки сервісу Google Meet.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Про стан реалізації змішаної форми навчання в університеті у І семестрі 2020-2021 н.р.
2. Про стан виконання програми «Наука в ТДАТУ» на 2016-2020 рр. і затвердження Концепції програми «Наука в ТДАТУ» на 2021-2025 рр.
3. Про затвердження Правил прийому на навчання до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та його відокремлених структурних підрозділів.
4. Різне.

Проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Ломейко доповів щодо стану реалізації змішаної форми навчання в університеті у 1 семестрі 2020-2021 навчального року. Протягом першого семестру було відпрацьоване і затверджене «Положення про змішання навчання в ТДАТУ» відповідно до якого, наказом ректора, з 15 жовтня 2020 року освітній процес в університеті було переведено на змішану форму навчання. За результатами зимової сесії було доведено ефективність такої форми навчання в умовах карантину і прийняте рішення про продовження змішаного навчання у 2 семестрі 2020-2021 навчального року.

Проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності Володимир Надикто доповів про стан виконання програми «Наука в ТДАТУ 2016-2020 рр.» Володимир Трохимович акцентував увагу на системі фінансування науково-дослідної роботи, маркетингу наукових розробок університету, співпраці з вітчизняними і міжнародними науковими установами, фінансовому заохоченні студентської молоді університету до участі у науково-дослідницькій діяльності лабораторій НДІ. Після обговорення була затверджена нова Концепція програми «Наука в ТДАТУ» на 2021-2025 рр.

Затвердили члени вченої ради університету Правила прийому на навчання до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та його відокремлених структурних підрозділів.

З усіх питань, розглянутих на засіданні вченої ради, прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

Редакційно-видавничий відділ,
за поданням інформації доповідачів