25 січня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного під керівництвом ректора Сергія Кюрчева відбулось засідання вченої ради. Воно проходило з дотриманням усіх карантинних вимог.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Про обрання голови Вченої ради університету.
2. Затвердження плану роботи Вченої ради на ІІ семестр 2021-2022 н.р.
3. Про основні фінансово-економічні показники діяльності університету у 2021 році.
4. Про затвердження плану заходів підготовки до святкування 90-річчя університету 16 вересня 2022 року.
5. Про стан навчально-методичної та фінансової діяльності у ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ».
6. Різне.

На початку засідання ректор Університету Сергій Кюрчев повідомив про кадрові зміни. З нового року кафедру сільськогосподарських машин очолив к.т.н., доцент Іван Чижиков, а кафедру геоекології і землеустрою – Максим Ганчук. Сергій Володимирович подякував колишнім завідувачам кафедр професору Олександру Караєву та доценту Сергію Мовчану, які зробили чимало для розвитку та функціонування кафедр. Тепер вони продовжать свою діяльність у якості науковців.

Директор ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ» Галина Шишкіна доповіла про стан навчально-методичної та фінансової діяльності у коледжі. У 2004 році Бердянський фаховий коледж увійшов до структури ТДАТУ. У своїй доповіді Галина Валентинівна зупинилася на освітньому процесі. Зараз у коледжі навчають фахівців за шістьма освітніми програмами. Вона зробила аналіз стосовно викладацького складу закладу освіти і здобувачів.

Галина Шишкіна порушила питання якості освіти, виховної роботи, практичного навчання та дуального навчання у ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ».

Головний бухгалтер ТДАТУ Світлана Мештанова доповіла про основні фінансово-економічні показники діяльності Університету у 2021 році.

У ході засідання відбулися вибори голови Вченої ради університету. Шляхом таємного голосування головою було одноголосно обрано ректора ТДАТУ, професора Сергія Кюрчева.

Ректор ТДАТУ Сергій Кюрчев ознайомив з планом заходів підготовки до святкування 90-річчя університету. Урочистості заплановано на 16 вересня 2022 року. На засіданні було представлено макети нового логотипу «ТДАТУ-90» та оновленого рекламного банеру.

Затвердили члени вченої ради план роботи на другий семестр та виступили із клопотанням перед міською радою щодо присвоєння почесного звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» зав. кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ Валерію Газаєву.

З усіх питань розглянутих на засіданні вченої ради було прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»