Тридцятого листопада у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного під керівництвом голови Вченої ради, ректора Сергія Кюрчева відбулось плановане засідання. Воно проходило у дистанційному форматі.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Про результати моніторингу проведення навчальних занять у І семестрі 2022-2023 н.р.
2. Про навчально-методичне забезпечення дисциплін на Освітньому порталі університету.
3. Про виконання рішення вченої ради щодо збору коштів для потреб ЗСУ.
4 Різне.

Розпочалося засідання Вченої ради з патріотичної ноти. Колектив Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного зібрав і перерахував понад 600 тисяч гривень на потреби ЗСУ. Ці кошти будуть спрямовані на придбання спецтехніки для наших захисників, які борються з ворогом за суверенітет України, тим самим наближують довгоочікувану Перемогу.

Начальник науково-навчального центру Тетяна Шарова доповідала про навчально-методичне забезпечення дисциплін на Освітньому порталі університету. Це питання особливо важливо в теперішніх умовах, коли освітній процес у ТДАТУ проходить у дистанційному форматі. Тетяна Михайлівна зробила акцент на електронних навчально-методичних комплексах. Тільки тісна співпраця ННЦ, деканів і завідувачів кафедр, науково-педагогічних працівників призводить до позитивного результату та забезпечення належної якості освіти.

Перший проректор університету Олександр Ломейко доповів про результати моніторингу проведення навчальних занять у І семестрі 2022-2023 н.р. Він зазначив, що в умовах воєнного стану, освітній процес у Таврійському ДАТУ ведеться на гідному рівні. Щодня фахівці навчального відділу здійснюють контроль проведення занять, фіксують кількість присутніх здобувачів.

Обговорили на засіданні Вченої ради і питання модернізації і актуалізації офіційного web-сайту ТДАТУ, а також можливості участі у грантових проєктах.

На засіданні затвердилинового члена Наглядової ради ТДАТУ. Ним став Олександр Давиденко, випускник ТДАТУ. На жаль, попередній Волков Анатолій Анатолійович, генеральний директор ПАО «Племзавод «Степной», керівник навчально-практичного центру і партнер ТДАТУ з проведення практики, наприкінці серпня пішов з життя.

З усіх питань, що були розглянуті на засіданні Вченої ради прийнято узгоджені рішення та дані відповідні доручення.