30 березня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного під керівництвом ректора Володимира Кюрчева відбулось засідання вченої ради. Воно проходило з дотриманням усіх карантинних вимог.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Розгляд атестаційної справи кандидата наук з державного управління Юлії Вороніної щодо присвоєння вченого звання доцента по кафедрі публічного управління, адміністрування та права.
2. Про стан навчально-методичної та фінансової діяльності у ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ».
3. Про результати акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм спеціальностей університету, що проходили акредитацію у 2020-2021 н.р.
4. Про внесення змін до Статуту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.
5. Про затвердження Положень:
– Про порядок проведення виборів ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;
– Про організаційний комітет з проведення виборів ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного;
– Про виборчу комісію з проведення виборів ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.
6. Про затвердження:
– Положення Про групу забезпечення спеціальності;
– складу груп забезпечення спеціальностей, за якими провадиться підготовка здобувачів вищої освіти в університеті.
7. Різне.

Розпочалось засідання вченої ради університету з приємної місії. Ректор Володимир Кюрчев вручив Атестат професора зав. кафедри обліку і оподаткування, д.е.н. Олегу Соколу. За високий професіоналізм, сумлінну працю та вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців аграрного сектору економіки Почесну грамоту від Виконавчого комітету Мелітопольської міської ради отримала зав. кафедри маркетингу Дар’я Легеза, а доцент кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи, голова профкому університету Микола Андрущенко отримав Почесну грамоту від Запорізької обласної ради.

На засіданні вченої ради було розглянуто питання щодо присвоєння вченого звання доцента  кафедри публічного управління, адміністрування та права Юлії Вороніній. Шляхом таємного голосування члени вченої ради одноголосно підтримали це рішення.

В.о. директора ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» Денис Дубина доповів про стан навчально-методичної та фінансової діяльності цього закладу освіти. В своїй доповіді Денис Анатолійович зробив акценти: на навчально-методичній роботі, електронних ресурсах коледжу, кадровому забезпеченні, матеріально-технічній базі, виховній роботі та фінансово господарській діяльності.

Перший проректор Олександр Скляр доповів про результати акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм спеціальностей університету, що проходили акредитацію у 2020-2021 н.р.

Члени вченої ради внесли зміни до Статуту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та затвердили положення:

З усіх питань, розглянутих на засіданні вченої ради, прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.

Редакційно-видавничий відділ