Днями у Мелітополі відбулася визначна спортивна подія національного рівня – відкриття оновленої, повністю відремонтованої сучасної дитячо-юнацької спортивної школи №3, у якій відтепер мелітопольські діти зможуть в комфортабельних, найкращих в Україні, умовах.

Діти можуть займатися такими видами спорту як дзюдо, гандбол, баскетбол, сумо, вільна боротьба, плавання чи художня гімнастика. Після модернізації будівля не тільки змінилося зовні й всередині, але і змінило свою назву – відтепер це спортивний комплекс «Мелітополь».

На святі на честь відкриття оновленого спортивного закладу були присутні сотні мелітопольців і мешканців району, а також міські та обласні чиновники, міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, представники Евроінвестбанку та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй. Гості заходу були єдині в думці, що у Мелітополі відкрився один з найкращих і найсучасніших спортивних комплексів в країні.

Привітальні промови перших осіб змінювалися церемоніями нагородження і виступами мелітопольських спортсменів та учасників міських колективів. В урочистій атмосфері нагороди отримали відомі в Мелітополі спортивні діячі, а також люди, причетні до реставрації ДЮСШ №3.

Досить приємно, що в рамках урочистостей завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Валерій Газаєв одним з перших отримав високу відзнаку своїх професійних здобутків та напрацювань особисто від міністра молоді та спорту України Вадима Гутцайта Подяку. «За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, популяризацію здорового способу життя, сумлінну працю, професіоналізм, відданість справі» – йдеться в почесному документі.

Як зазначив під час нагородження провідного мелітопольського спортсмена пан міністр, Валерія Газаєва він знає дуже добре і йому досить приємно вручити подяку від Міністерства молоді та спорту України не тому, що Валерій просто є чемпіоном, але ще і тому, що він постійно з ним на зв’язку, і його конструктивна критика та допомога є істинним розвитком всього спорту України.

Кафедра фізичного виховання і спорту разом зі спортивним клубом ТДАТУ вітає Валерія Газаєва з отриманням заслуженої спортивної нагороди та бажає і надалі натхнення й здобутків у спорті найвищих досягнень на благо рідного університету, Мелітополя, Запорізької області та України.

Олексій Нестеров,
старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту