Протягом жовтня була проведена висадка плодових дерев на території навчально – дослідного саду  ТДАТУ під керівництвом провідних викладачів кафедри плодоовочівництва, виноградарства і біохімії к.с.-г.н., доцента Алексєєвої О.М. та к.с.-г.н., доцента Нінової Г.В.

В роботі прийняли активну участь студенти факультету АТЕ, що в свою чергу дозволило їм вдосконалити практичні навички та набути досвіду з обраної спеціальності. Зокрема, викопуванням саджанців та їх посадкою, а також  внесенням добрив займалися студенти спеціальностей «Садівництво і виноградарство» та «Агрономія» (11СВ, 11АГ, 21АГ,31АГ, 11сАГ). Також активну участь у висадці молодого саду прийняли студенти інших факультетів: механіко-технологічного, енергетичного, інженерії та комп’ютерних технологій, економіки та бізнесу.

В результаті проведеної роботи було висаджено 3115 шт. саджанців черешні на загальній площі 15,5 га. Посаджено такі сорти черешні:

• Ранні – Валерій Чкалов і Сказка
  • Середньоранні – Талісман
  • Середнього строку достигання – Мелітопольська чорна і Удівітільна
  • Пізні – Крупноплідна

Дякуємо всім за плідну та злагоджену працю, результати якої стануть доброю згадкою для майбутніх поколінь!