IMG_8517Завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Валерій Газаєв в черговий раз прославив Україну на богатирських змаганнях фіналу Кубка Європи Strong Man Cup у Литві. Валерій Газаєв посів перше місце у своїй категорії. Про свої перемоги, що були здобуті протягом 2019 року, він розповів на прес-конференції.

Список перемог та здобутих звань в 2019 році у Валерія Газаєва чимало. Серед них: триразовий          чемпіон України з богатирського багатоборства , чемпіон України з богатирської тяги (другий рік поспіль), чемпіон України з двоєборства (колода плюс тяга), чемпіон Європи в парному заліку, переможець Всеукраїнського турніру «Силачі старої школи». Переможець кубку Європи у Литві, переможець гран-прі у Франції та Грузії та багато інших.

В цьому році Валерій Газаєв отримав посвідчення судді Міжнародної категорії з богатирського багатоборства та мас-рестлінгу. Був прийнятий до вищого судового дисциплінарного комітету Світової федерації мас-рестлінгу. Крім цього, Валерій підгодовував три майстра спорту України та три кандидати у майстри спорту з багатирського багатоборства, одну чемпіонку світу та два чемпіона світу у командному заліку та ще багатьох вихованців.

На участь у змаганнях потрібні чималі кошти. Окрім власних капіталовкладень, йому надають фінансову підтримку керівництво ТДАТУ, меценати та спонсори.  Лише в цьому році у мелітопольського богатиря було 14 поїздок за кордон, – розповів Валерій Газаєв.

Здобувати перемогу на змаганнях багатьох рівнів Валерію, за його словами, вдається завдяки постійним тренуванням, адже конкуренція серед учасників дуже велика.  У фіналі Кубка Європи Strong Man Cup стронгмену вдалося здобути перемогу. З Литви Валерій Газаєв привіз трофей вагою 35 кілограмів.

На цьому сезон змагань офіційно закінчено, найближчий турнір планується провести наприкінці лютого, це буде «Силачі старої школи». Можливо, що відбудуться ці змагання в рідному Мелітополі.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»