Минулого тижня у Маріуполі відбувся вже ІІІ тур аматорської Відкритої волейбольної ліги Маріуполя в дивізіоні «Б» (сезон 2020/2021), в якій досить вдало дебютувала наша збірна чоловіча команда ТДАТУ з волейболу на чолі зі своїм незмінним наставником і тренером, викладачем кафедри фізичного виховання і спорту Олександром Магулою.

Календар на цей раз був дещо суворішим від попередніх двох турів, тому що нашим хлопцям, які впевнено посіли перший рядок турнірної таблиці, довелось готуватися до надважких матчів з командами-переслідувачами з другого та третього місць – “Гідра” (Запоріжжя) та “Сільком” (Мангуш).

І знову наші шість справжніх бійців – Кирило Мовчан (11 ПМ), Василь Парт (11 ЕМ), Владислав Баранов (31 ПТ), Віталій Булгаков (31ФБСС), Дмитро Калініченко (42 АІ), Владислав Оліщук (22 АІ) – довели всім, що на сьогодні вони є найкращими у волейболі серед своїх непоступливих і настирних суперників. Обидві зустрічі проходили в дуже напруженій і нервовій атмосфері та безкомпромісній боротьбі за кожен м’яч.

В першій грі наші хлопці перемогли запорізьку «Гідру». Рахунок по партіях – 25:17 та 25:19 (2-0 – загальний рахунок зустрічі).
І майже з таким саме рахунком був подоланий мангуський “Сільком”. Чергова перемога в обох партіях з рахунком 25:19 та 25:16 (2-0 – загальний рахунок зустрічі).

Тож, після трьох турів збірна чоловіча команда ТДАТУ посідає І місце турнірної таблиці аматорської Відкритої волейбольної ліги Маріуполя в дивізіоні «Б» (сезон 2020/2021), набравши максимальні 17 очок і випереджаючи «Гідру» (Запоріжжя), яка посідає друге місце, на 3 очки.

Як зазначив головний тренер команди, Олександр Магула, ці чергові перемоги на маріупольській землі стали приємним подарунком до 20-річчя одного з лідерів команди, студента факультету економіки та бізнесу (31 ФБСС) Булгакову Віталію, який відмічав свій малий ювілей разом зі своїми партнерами по команді на волейбольному майданчику.

Але насправді, наші хлопці зізналися, що ці перемоги вони присвячують справжньому винуватцю всіх їх успіхів в цьому динамічному та видовищному виді спорту – Олександру Магулі, якому 13 грудня виповнилось 51 рік.

«Я хочу висловити величезну подяку за допомогу в організації виїзду та участі в змаганнях ректору ТДАТУ, д.т.н., професору Володимиру Кюрчеву та голові профспілкового комітету Миколі Андрущенку за те, що подарували хлопцям справжнє свято – можливість продовжити славні волейбольні традиції нашого навчального закладу – підкреслив Олександр Магула. – Перемога нашої волейбольної збірної – це багато в чому ваша заслуга. Своїй команді, в свою чергу, я бажаю величезних успіхів в досягненні нових висот. Перш за все – стати чемпіонами дивізіону «Б» Відкритої волейбольної ліги Маріуполя. Це в черговий раз доведе, що місто Мелітополь є справжньою волейбольною столицею нашої Запорізької області. Традиції досі пам’ятають і цінують. Наші перемоги – це не окрема заслуга кожного гравця, а заслуга повноцінної команди, і дуже важливо, щоб вона зберігала єдність протягом усього чемпіонату. Я вам бажаю, дорогі хлопці, успіхів у цьому шляху і великих сил для нових перемог нам усім».

6 грудня 2020 року
ІІІ тур аматорської Відкритої волейбольної ліги м. Маріуполь
Гідра (Запоріжжя) – ТДАТУ (м. Мелітополь) – 0:2 (17:25,19:25)
ТДАТУ (м. Мелітополь) – Підводник (м. Маріуполь) – 2:0 (25:19, 25:16)

Спортивний клуб ТДАТУ та кафедра фізичного виховання і спорту від усього серця вітає збірну чоловічу команду ТДАТУ з волейболу та її тренера Олександра Магулу із заслуженими і в чесному змаганні видобутими перемогами! Бажаємо нових, не менш яскравих, звершень і злетів. Нехай зірка слави не згасає, сили накопичуються, а здоров’я дозволить все це здійснити в кращому вигляді! Будьте завжди впевненими у своїх силах, ставте перед собою високі цілі і досягайте їх з завзяттям, виявляючи силу духу і притаманну вам майстерність! Будьте завжди в хорошій формі, адже для спортсменів це дуже важливо. Великих вам злетів і менше падінь.

Олексій Нестеров,
старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту