8 листопада у спортивному комплексі Маріупольського державного університету відбувся ІІ тур аматорської Відкритої волейбольної ліги Маріуполя в дивізіоні «Б» (сезон 2020/2021), в якій бере активну участь наша збірна команда ТДАТУ з волейболу, її очолює викладач кафедри фізичного виховання і спорту Олександр Магула.

Знову поїздка до Маріуполя виявилася щасливою для наших хлопців – дві перемоги з двох. В першій грі наша команда зустрічалася з суперниками з Мелекіно (Донецька область). Рахунок по партіях – 25:7 та 25:13 (2-0 – загальний рахунок зустрічі) – зафіксував впевнену та яскраву перемогу ТДАТУ.

Наступна гра була з більш досвідченим суперником – командою «Підводник» (Маріуполь). Перевагою на волейбольному майданчику почергово володіли обидві команди, але у вирішальні моменти матчу наші волейболісти виявилися більш стійкими та краще підготовленими. В підсумку – чергова перемога в обох партіях з рахунком 25:19 та 25:21 (2-0 – загальний рахунок зустрічі), яка дозволила збірній ТДАТУ по волейболу очолити після ІІ-го туру турнірну таблицю дивізіону «Б» аматорської Відкритої волейбольної ліги Маріуполя сезону 2020/2021, де змагаються 13 команд, випередивши найближчих конкурентів з Запоріжжя «Гідру» за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів. Як зазначив головний тренер ТДАТУ Олександр Магула:

«Дві перемоги поспіль в кожному турі – це вже традиція. В цьому сезоні я роблю ставку на зацікавленість студентської молоді у волейболі. Здобутки одних породжують бажання інших вчитися та перемагати. Тож, очікуємо збільшення кількості студентів, котрі приходитимуть до нашого спортивного залу на тренування за своїми особистими перемогами. А там, де є спорт – там здоров’я майбутньої української нації».

Не зважаючи на складнощі епідеміологічної ситуації в країні, дебютанти турніру, наша чоловіча збірна команда ТДАТУ з волейболу у складі Кирила Мовчана (11 ПМ), Василя Парта (11 ЕМ), Владислава Баранова (31 ПТ), Віталія Булгакова (31ФБ), Дмитра Калініченка (42 АІ), Владислава Оліщука (22 АІ), продовжує боротьбу на волейбольних майданчиках Маріуполя. Мета лише одна – вихід до найвищого дивізіону «А».

8 листопада 2020 року
ІІ тур аматорської Відкритої волейбольної ліги м. Маріуполь

Мелекіно (Донецька область) – ТДАТУ (м. Мелітополь) – 0:2 (7:25,13:25)
ТДАТУ (м. Мелітополь) – Підводник (м. Маріуполь) – 2:0 (25:19, 25:21)

Спортивний клуб ТДАТУ та кафедра фізичного виховання і спорту висловлює велику подяку нашим волейболистам та їх тренеру за плідну працю, бажає їм усім міцного здоров’я, наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог наприкінці цього року і в майбутньому 2021 році.

Слова щирої подяки за надання матеріальної допомоги у розв’язанні всіх тренувальних та організаційних питань – ректору нашого університету, д.т.н., професору Володимиру Кюрчеву та голові профспілкового комітету ТДАТУ Миколі Андрущенку.

Олексій Нестеров,
старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту