Закінчився І турнір з мініфутболу серед студентів закладів вищої освіти Мелітополя, присвячений Міжнародному дню студентського спорту, який відбувся на базі кафедри фізичного виховання і спорту нашого університету за сприянням ректора ТДАТУ, голови Федерації футболу Мелітополя, д.т.н., професора Володимира Кюрчева.

Були зіграні п’ять останніх матчів, які принесли дуже радісні результати для всіх вболівальників двох збірних команд ТДАТУ, які в грі з дуже непростими суперниками показали всі свої найкращі якості на полі під чітким, безкомпромісним керуванням дуже досвідченого тренера, к.т.н., старшого викладача кафедри цивільної безпеки Зорі Михайло Віталійовича.

У підсумку збірна команда ТДАТУ-2 до складу якої увійшли: Владислав Шевчук (21АІ), Станіслав Шевчук (21АІ), Богдан Буякін (31АГ), Кирило Куртов (31ЦБ), Кирило Семенов (31КН), Кирило Кузьмін (31 ГМ) та випускник ТДАТУ Ілля Підгородецький, – завоювала головний Кубок турніру, а ТДАТУ-1 у складі: Петро Мальований (22МБЕК), Максим Мітін (22МБЕК), Артур Безпятчук (21МБАГ), Богдан Свиридов (24САІ), Андрій Шевченко (31АГ), Максим Сидоренко (42АІ), Артур Кошель (21АІ) та Руслан Гецко (11МБАГ), посіла друге місце.

Після закінчення останнього матчу турніру, відбулась церемонія нагородження. Ректор ТДАТУ Володимир Кюрчев привітав всіх учасників турніру і подякував за участь у ньому. Разом зі своїм заступником Федерації футболу Мелітополя він нагородив команду-переможницю Кубком, а інші команди – грамотами.

Також були відзначені кращі футболісти турніру у номінаціях:

«Найкращий бомбардир» – Дмитро Черненко (МФК ТДАТУ)
«Кращий воротар» – Богдан Буякін (ТДАТУ-2)
«Кращий гравець» – Ілля Підгородецький (ТДАТУ-2)

Кафедра фізичного виховання і спорту приєднується до поздоровлення Федерації футболу міста Мелітополя і бажає нашим хлопцям якомога більше яскравих матчів, красивих голів, довгоочікуваних перемог. Нехай завжди поруч з вами буде готова підтримати і підбадьорити команда ваших вболівальників. Здоров’я, досягнення спортивних цілей, високих результатів та удачі у всьому. Головне – ніколи не здавайтесь. Тільки крок за кроком ви зможете досягти заповітної вершини та здійснити всі свої мрії.

У четвер, 24 вересня, нашим хлопцям доведеться провести непростий матч проти своїх суперників по турнірній таблиці у чемпіонаті Мелітополя ФК «Новавтотранс». Запрошуємо всіх фанатів та вболівальників підтримати нашу команду. Початок матчу – о 17.00, стадіон «Спартак імені О. Олексенка». Вхід – вільний. Чекаємо на вас та вашу щиру підтримку!

Останні 5 матчів другого ігрового дня:

МДПУ-1 – МФК ТДАТУ (1:1)
МДПУ-2 – ТДАТУ-1 (3:7)
МФК ТДАТУ – ТДАТУ-2 (2:3)
МДПУ-1– МДПУ-2 (4:1)
ТДАТУ-1– ТДАТУ-2 (1:2)

Підсумки турніру

І місце – ТДАТУ-2 – 12 очок
ІІ місце – ТДАТУ-1 – 6 очок
ІІІ місце – МФК ТДАТУ – 5 очок
IV місце – МДПУ-1 – 4 очка
V місце – 1 очко