22 червня відбулись збори трудового колективу факультету енергетики і комп’ютерних технологій.

На зборах були присутні керівники Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного: Володимир Кюрчев – ректор ТДАТУ, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії аграрних наук України, Заслужений працівник освіти України; Олександр Скляр – перший проректор, кандидат технічних наук, професор; Олександр Ломейко – проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат технічних наук, доцент; Оксана Єременко – проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, доктор сільськогосподарських наук, професор.

Порядок денний складався з наступних питань: обговорення та обрання на посаду декана факультету енергетики і комп’ютерних технологій; обговорення і висунення пропозицій вченій раді університету стосовно кандидатур на посаду завідувача кафедрою електроенергетики і автоматизації.

Перед початком роботи слово взяв ректор університету. Володимир Миколайович висказав власне бачення напрямків подальшої роботи факультету, серед яких пошук нових підходів до організації освітнього процесу, постійне проведення профорієнтаційної роботи, вирішення питань монетизації наукових досліджень, пошук партнерів, участь у проектах, грантах різних рівнів, посилення публікаційної діяльності викладачів.

Завершуючи свій виступ, Володимир Миколайович побажав усім присутнім міцного здоров’я та плідної роботи.

По першому питанню порядку денного діючий декан факультету енергетики і комп’ютерних технологій д.т.н., професор Ігор Назаренко звітував про результати роботи факультету за період 2016-2021 н.р. У своїй промові декан оцінив плідну наукову, виховну, методичну та профорієнтаційну роботу викладачів 5 кафедр факультету, надав інформацію про рівень акредитації спеціальностей, розробки і реалізації наукових програм, наукової діяльності студентів, міжнародної діяльності, тощо. Також Ігор Петрович, який був претендентом на посаду декана факультету ознайомив колективи кафедр і керівництво університету с перспективним планом розвитку факультету в сучасних умовах.

В обговоренні кандидатури Ігор Назаренко на посаду декана факультету енергетики і комп’ютерних технологій взяли участь завідувач кафедри ЕТТП Юлія Постол, гарант освітньо-професійної програми «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» першого рівня вищої освіти за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» доцент Олександр Вовк, доцент кафедри ЕТТП Роман Кушлик.

На підтримку кандидатури Ігоря Петровича висловились ректор університету Володимир Кюрчев, проректори: Олександр Скляр, Олександр Ломейко, Оксана Єременко.

В результаті обговорення колектив факультету затвердив звіт декана про результати роботи факультету за період 2016 -2021 н.р., прийняв до відома інформацію щодо стратегії розвитку факультету ЕКТ на наступні п’ять років та проголосував за включення кандидатури Ігоря Петровича до бюлетеня таємного голосування.

З другого питання виступив претендент на посаду завідувача кафедри електроенергетики і автоматизації к.т.н. Олександр Лобода, який представив керівництву університету та колективу факультету стратегією розвитку кафедри на наступні п’ять років. Серед основних напрямів розвитку кафедри є забезпечення навчального процесу на високому професійному рівні за рахунок підвищення кваліфікації викладачів, продовження співпраці із роботодавцями, збільшення якості навчально-методичної, науково-дослідної, виховної та профорієнтаційної роботи, тощо.

В обговоренні кандидатури Олександра Івановича взяли участь декан факультету енергетики і комп’ютерних технологій Ігор Назаренко, д.т.н., Ольга Лисенко, які надали позитивний відгук про кандидата та запропонували присутнім підтримати висунення кандидатури Олександра Лободи на посаду завідувача кафедри електроенергетики і автоматизації на наступні п’ять років.

В результаті обговорення колектив факультету прийняв до відома інформацію щодо стратегії розвитку кафедри ЕіА на наступні п’ять років та проголосував за включення кандидатури Олександра Лободи до бюлетеня таємного голосування.

За результатами таємного голосування, яке відбулося із дотриманням усіх необхідних вимог, на посаду декана факультету енергетики і комп’ютерних технологій одноголосно було обрано д.т.н., професора Ігоря Назаренко та більшістю голосів було підтримано висунення пропозиції вченій раді університету стосовно кандидатури Олександра Лободи на посаду завідувача кафедрою електроенергетики і автоматизації.

Колектив факультету енергетики і комп’ютерних технологій вітає Ігоря Назаренко та Олександра Лободу і бажає здоров’я й наснаги, творчих успіхів, натхнення та плідної праці на благо процвітання та розвитку факультету, кафедр та університету.

Вадим Гулевський,
голова профбюро факультету енергетики і комп’ютерних технологій