28 травня відбулися збори трудового колективу механіко-технологічного факультету ТДАТУ. За присутності 97 представників факультету, серед яких професорсько-викладацький склад, навчально-допоміжний персонал та студенти, згідно з квотою, визначеною ЗУ «Про вищу освіту» збори відкрив доцент Болтянський О.В.,  якого колектив одноголосно обрав головуючим.

На порядок денний було висунуто два питання – обговорення і висунення пропозицій вченій раді факультету стосовно кандидатури  на посаду декана механіко-технологічного факультету та на посаду завідувача кафедри «Мехатронні системи та транспортні технології».

По першому питанню декан механіко-технологічного факультету професор Кюрчев С.В. представив звіт та стратегію розвитку факультету. Представляючи програму розвитку факультету, претендент на посаду декана звернув увагу на ряд стратегічних напрямів діяльності факультету, серед яких визначені пріоритетні. По-перше, навчальна робота. Тут необхідно звернути увагу на удосконалення структури навчальних планів і освітніх програм, посилення практичної бази підготовки та зв’язків з роботодавцями. Другим пріоритетом відзначено організаційні заходи, спрямовані на осучаснення лабораторно-практичної бази, оновлення комп’ютерних класів, придбання сучасних приладів для проведення наукових досліджень, на підтримку молодих викладачів та створення умов для ефективної наукової діяльності. Третій пріоритет – постійна взаємодія зі студентським активом, організація роботи кураторів академічних груп з метою розширення студентських прав і функціонування студентського самоврядування.

В обговоренні звіту прийняли участь представники ректорату, співробітники факультету, та студентське самоврядування.

Збори затвердили звіт декана факультету професора Кюрчева С.В. про роботу за звітний період та за результатами таємного голосування одноголосно рекомендували Вченій раді факультету обрати його на посаду декана на наступний термін.

По другому питанню завідувач кафедри МСТТ професор Панченко А.І. виступив зі звітом та програмою розвитку кафедри. Після ряду запитань та виступів присутніх члени зборів затвердили звіт. За результатами таємного голосування було вирішено рекомендувати Вченій раді університету обрати професора Панченко А.І на посаду завідувача кафедри мехатронних систем та транспортних технологій.

Загалом збори пройшли у діловій злагодженій атмосфері, учасники виявили неабияку турботу про успішний стратегічний розвиток факультету та університету.

За матеріалами: кафедра МСТТ