5 та 6 квітня 2018 року в Харківському національному автомобільно-дорожному університеті підводилися підсумки Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Економіка підприємства». Таврійський державний агротехнологічний університет був представлений трьома дипломними роботами за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр», кожна з яких отримала високу оцінку членів комісії конкурсу. Дипломна робота Журавель Ірини була визнана кращою в номінації «За актуальність теми дослідження», Коваленко Ірини – «За вагому практичну значимість роботи. Манжола Марина виборола ІІ місце і стала переможницею конкурсу.

З 11 по 13 квітня 2018 року в Придніпровській академії будівництва та архітектури (м. Дніпро) проводився II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства». Змагання відбувалось в два етапи. На першому студентам було запропоновано виконання тестових завдань, на другому – розв’язання розрахунково-аналітичного завдання.

Від нашого Таврійського державного агротехнічного університету в олімпіаді взяли участь Бурган Ірина (група 11сПТ) та Шолох Наталія (група 21сПТ). Серед 84 учасників Всеукраїнської студентської олімпіади Шолох Наталія виборола почесне 4 місце і увійшла в склад призерів.

Кафедра ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ вітає переможниць та учасниць інтелектуальних змагань і бажає їм подальших грандіозних успіхів!

Грицаєнко Г.І., прес-служба каф. ПТБД