Здобувачі факультету економіки та бузнесу ТДАТУ стали слухачами лекції з професором Корнелльського університету Чарльзом Уайтхедом.

Тема лекції:  «Основи структури капіталу і корпоративного управління».

Протягом лекції розкривалася тема, суть якої складалася з пояснення того, як саме компанія залучає капітал, яку увагу потрібно приділяти інвесторам, та як саме ці наші дії впливають на компанію й управління нею.

Ця Zoom зустріч була присвячена тому, щоб пояснити, як саме формуються і управляються підприємства світового рівня в США.

Лектор дуже детально, роз’яснював нам структуру компаній США, яку увагу там приділяють інвесторам, як краще за все вкладати гроші, щоб залишитися з доходом, а також чітко пояснив взаємозв’язок між управлінням і структурою капіталу.

Лекція була цікавою, пізнавальною, з можливістю поринути у світ іноземного бізнесу і зрозуміти його структуру.

Сама лекція проходила англійською мовою, з можливістю включити субтитри, або паралельний переклад голосу диктора українською мовою. Це дало нам, гарну змогу, почути всю інформацію мовою носія, потренувати свою англійську, а також задати цікавлячи питання і почути на них відповідь від іноземця.

Студентська спільнота ТДАТУ дякує Чарльзу Уайтхеду  за чудову можливість, розширити свої знання, та цікаво, а також з користь провести час.